LISTA CERTYFIKOWANYCH PSYCHOTERAPEUTÓW
I SUPERWIZORÓW

CERTYFIKATY PSYCHOTERAPEUTYCZNE

Imię i nazwisko Nr certyfikatu Data przyznania/recertyfikacji Data ważności
Halina Czerniakiewicz 1/T/2015 17.12.2015/13.01.2023 13.01.2030
Kuba Jabłoński 2/T/2015 17.12.2015
Kosmala Joanna 3/T/2015 17.12.2015
Elżbieta Królak 4/T/2015 17.12.2015/13.01.2023 13.01.2030
Iwona Oleksiuk 5/T/2015 17.12.2015 29.09.2030
Krzysztof Parusiński 6/T/2015 17.12.2015/13.01.2023 13.01.2030
Hanna Szczepańska 7/T/2015 17.12.2015/13.01.2023 13.01.2030
Anna Truskolaska – Mojzesowicz 8/T/2015 17.12.2015
Dariusz Tkaczyk 9/T/2016 15.01.2016/13.01.2023 13.01.2030
Joanna Kaczmarek 10/T/2016 02.03.2016 29.09.2030
Cezary Godlewski 11/T/2016 02.03.2016/24.03.2023 13.01.2030
Joanna Nitkiewicz – Powichrowska 12/T/2016 02.03.2016/24.03.2023 24.03.2030
Jadwiga Juros 13/T/2016 02.03.2016 29.09.2030
Wiesława Popielecka 14/T/2016 02.03.2016/24.03.2023 24.03.2030
Romana Przybylska 15/T/2016 02.03.2016/24.03.2023 24.03.2030
Małgorzata Marcinkowska 17/T/2016 13.06.2016 29.09.2030
Edyta Olczak – Kaczoń 18/T/2016 13.06.2016
Katarzyna Pecko 19/T/2016 18.11.2016/24.03.2023 24.03.2030
Anna Kwiatkowska 20/T/2016 18.11.2016/24.11.2023 24.11.2030
Ireneusz Kaczmarczyk 21/T/2017 23.06.2017
Mariusz Kibart 22/T/2017 23.06.2017
Anna Owczarska – Osińska 23/T/2017 23.06.2017
Izabella Cąpała 24/T/2017 09.10.2017
Krzysztof Zalewski 25/T/2017 13.11.2017
Helena Jurata Grzymałowska 26/T/2017 13.11.2017
Sylwia Żyła 27/T/2018 16.03.2018
Katarzyna Kawka 28/T/2018 16.03.2018
Wojciech Wojnarowicz 29/T/2018 16.03.2018
Monika Mandecka 30/T/2018 29.09.2018
Małgorzata Florczak 31/T/2018 29.09.2018
Honorata Moliter 32/T/2018 29.09.2018
Ewa Kaczorkiewicz 33/T/2018 23.11.2018
Tomasz Radkiewicz 34/T/2018 23.11.2018
Paweł Rosiński 35/T/2018 23.11.2018
Anna Gierda 36/T/2018 23.11.2018
Marzena Podgórska 37/T/2018 23.11.2018
Joanna Szczupakowska 38/T/2018 23.11.2018
Dorota Białek 39/T/2018 23.11.2018
Andrzej Święcki 40/T/2019 08.03.2019
Grażyna Supel-Szczerbic 41/T/2019 08.03.2019
Helena Łabieniec 42/T/2019 08.03.2019
Izabela Michalska 43/T/2019 08.03.2019
Jacek Zalewski 44/T/2019 08.03.2019
Kamila Becker 45/T/2019 08.03.2019
Beata Zielińska-Rocha 46/T/2019 21.03.2019
Grzegorz Dziewulski 47/T/2019 08.03.2019
Beata Okulska 48/T/2019 21.06.2019
Agata Kołodziejczyk-Stryjek 49/T/2019 21.06.2019
Aleksandra Figura 50/T/2019 21.06.2019
Anna Staszczyszyn 51/T/2019 21.06.2019
Patrycja Maliszewska 52/T/2019 21.06.2019
Oliwia Szczuka-Rodzeń 53/T/2019 21.06.2019
Maksymilian Pańczyk 54/T/2019 20.12.2019
Dorota Gąsiorowska 55/T/2019 20.12.2019
Katarzyna Salomea Gruchoła-Korniluk 56/T/2019 20.12.2019
Anna Kowalska 57/T/2021 26.02.2021
Monika Tarnowska 58/T/2021 26.03.2021
Urszula Pawlikowska 60/T/2021 26.03.2021
Agata Piwowarczyk 61/T/2021 26.03.2021
Krzysztof Błażejewski 62/T/2021 23.06.2021
Beata Wus 63/T/2021 23.06.2021
Igor Popilowski 64/T/2021 23.06.2021
Martyna Mikulska 65/T/2021 17.12.2021
Anna Polcyn-Radomska 66/T/2021 17.12.2021
Monika Naumowska 67/T/2021 17.12.2021
Dorota Szostek 68/T/2021 17.12.2021
Marcin Peksa 69/T/2022 29.04.2022 29.04.2029
Ewa Borodo-Jaskólska 70/T/2022 30.06.2022 30.06.2029
Sylwia Miller 71/T/2023 01.04.2023 01.04.2030
Magdalena Popławska 72/T/2023 01.04.2023 01.04.2030
Anna Gradkowska 73/T/2023 01.04.2023 01.04.2030
Agnieszka Zaborowska 74/T/2023 01.04.2023 01.04.2030
Katarzyna Czekierda-Pieciuk 75/T/2023 01.04.2023 01.04.2030
Dorota Ozdemir 76/T/2023 01.04.2023 01.04.2030
Krzysztof Górski 77/T/2023 02.04.2023 02.04.2030
Katarzyna Bonisławska 78/T/2023 02.04.2023 02.04.2030
Magdalena Jankowska-Makowska 79/T/2023 02.04.2023 02.04.2030
Agata Szpakowska 80/T/2023 02.04.2023 02.04.2030
Monika Tarkowska 81/T/2023 02.04.2023 02.04.2030
Urszula Lipner 82/T/2023 02.04.2023 02.04.2030
Anna Raczkiewicz 83/T/2023 27.05.2023 27.05.2030
Anna Pająk 84/T/2023 27.05.2023 27.05.2030
Agnieszka Kaczmar 85/T/2023 27.05.2023 27.05.2030
Magdalena Myślińska 86/T/2023 27.05.2023 27.05.2030
Iwona Feliksiak-Zbiżek 87/T/2023 27.05.2023 27.05.2030
Małgorzata Maj-Mierzejewska 88/T/2023 22.07.2023 22.07.2030
Agnieszka Makulska 89/T/2023 22.07.2023 22.07.2030
Piotr Cholerzyński 90/T/2023 22.07.2023 22.07.2030
Katarzyna Wypych 91/T/2023 09.09.2023 09.09.2030
Edyta Grzegory 92/T/2023 28.10.2023 28.10.2030
Daria Młynarska 93/T/2023 28.10.2023 28.10.2030
Magdalena Ostapiuk 94/T/2023 28.10.2023 28.10.2030
Barbara Krasiczyńska 95/T/2023 28.10.2023 28.10.2030
Katarzyna Bialik 96/T/2023 28.10.2023 28.10.2030
Kamil Elkader 97/T/2023 28.10.2023 28.10.2030
Izabela Łukasiuk 98/T/2023 16.12.2023 16.12.2030
Anna Bernatowska 98/T/2023 16.12.2023 16.12.2030
Katarzyna Oleksy 100/T/2023 16.12.2023 16.12.2030
Agnieszka Jagielak 101/T/2023 16.12.2023 16.12.2030

CERTYFIKATY SUPERWIZORSKIE

Imię i nazwisko Nr certyfikatu Data przyznania
Krzysztof Jedliński 1/S/2015 18.05.2015
Maria Fijewska 2/S/2015 18.05.2015
Dariusz Fijewski 3/S/2015 18.05.2015
Lidia Mieścicka 4/S/2015 18.05.2015
Leszek Sagadyn 5/S/2015 18.05.2015
Monika Sowicka 6/S/2015 18.05.2015
Kuba Jabłoński 7/S/2015 17.12.2015
Krzysztof Parusiński 8/S/2015 17.12.2015
Hanna Szczepańska 9/S/2015 17.12.2015
Cezary Godlewski 10/S/2019 08.03.2019
Iwona Oleksiuk – Toboła 11/S/2021 29.10.2021
Anna Owczarska – Osinska 12/S/2021 29.10.2021
Dariusz Tkaczyk 13/S/2021 29.10.2021
Wiesława Popielecka 14/S/2021 29.10.2021
Joanna Nitkiewicz – Powichrowska 15/S/2021 29.10.2021
Elżbieta Królak 16/S/2021 29.10.2021
Jadwiga Juros 17/S/2021 29.10.2021
Joanna Kosmala 18/S/2021 29.10.2021
Joanna Kaczmarek 19/S/2021 29.10.2021
Anna Kwiatkowska 20/S/2022 04.11.2022

SUPERWIZOR W PROCESIE CERTYFIKACJI

Imię i nazwisko
Ireneusz Kaczmarczyk
Sylwia Żyła
Krzysztof Zalewski
Jacek Zalewski
Agata Kołodziejczyk-Stryjek
Grażyna Supel-Szczerbic
Halina Czerniakiewicz
Monika Mandecka
Beata Okulska
Honorata Moliter
Małgorzata Florczak
Wojciech Wojnarowicz
Monika Naumowska
Beata Zielińska-Rocha
Urszula Lipner
Dorota Gąsiorowska
Małgorzata Marcinkowska
Aleksandra Figura
Marzena Podgórska
Anna Raczkiewicz
Justyna Owczarek-Skoneczna